Uranus Logo

Naše Pokoje

UBYTOVÁNÍ

Vybavení všech pokojů odpovídá 4* standardu. V každém pokoji naleznete TV, telefon a mini lednici. Samozřejmostí je vlastní koupelna s WC, sprchovým koutem, velkým zrcadlem, fénem a koupelnovou kosmetikou. Ve všech pokojích, ale i v lobby a restauraci je k dispozici připojení wi-fi zdarma. Po předchozí domluvě zapůjčíme dětskou postýlku zdarma.

DSC_7182

JEDNOLŮŽKOVÝ

Na výběr je až několik variant, každý poskytuje veškeré zázemí s televizí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC,mini ledničkou, bezpečnostním sejfem, telefonem a Wi-fi připojením k internetu.

od 1432,- Kč / Noc

DSC_7112

DVOULŮŽKOVÝ

Na výběr je až několik variant, každý poskytuje veškeré zázemí s televizí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, mini ledničkou, bezpečnostním sejfem, telefonem a Wi-fi připojením k internetu.

 od 1592,- Kč / Noc

DSC_7461

TŘÍLŮŽKOVÝ

Jde o dvoulůžkový pokoj s přistýlkou, každý taktéž poskytuje veškeré zázemí s televizí, vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, mini ledničkou, bezpečnostním sejfem, telefonem a Wi-fi připojením k internetu.

od 2388,- Kč / Noc

Máte již vybráno?

Neváhejte a zarezervujte si pobyt již nyní. Nepřetržitě je Vám k dispozici naše telefonní linka i rezervační formulář na webu. Náš personál Vám rád vyjde vstříc s výběrem toho nejlepšího možného pokoje.