Uranus Logo

Fotogalerie Orsino

RESTAURACE S TERASOU

 Příjemná restaurace s výhledem na Lipno

Moderně zařízená restaurace s nádherným výhledem na Lipno, jejíž součástí je i prosklená terasa, je vám k dispozici po celý den. Příjemný a profesionální personál Vám nabídne speciality domácí i mezinárodní kuchyně, připravené vždy z čerstvých surovin. Samozřejmostí je také široká nabídka nápojů, vč. kvalitních českých i zahraničních vín.

HOTELOVÉ POKOJE

Všechny pokoje odpovídají 4* standardu.

Vybavení všech pokojů odpovídá 4* standardu. V každém pokoji naleznete TV, telefon, a minibar. Samozřejmostí je vlastní koupelna s WC, sprchovým koutem, velkým zrcadlem, fénem a koupelnovou kosmetikou. Ve všech pokojích, ale i v lobby a restauraci, je k dispozici připojení wi-fi zdarma.

HOTELOVÝ BAZÉN

Odpočinek ve vyhřívaném hotelovém bazénu.

Příjemné osvětlení, polohovatelná lehátka a krásný výhled do přírody celoprosklenou stěnou, to vše na vás čeká v prostorách bazénu. Budete-li si chtít užít chvilky klidu, odpočiňte si po koupání v relaxační místnosti. Bazén je vyhříván na stálou teplotu 28°C

KONGRESOVÉ A FIREMNÍ AKCE

Zázemí pro kongresovou turistiku na levém břehu lipenského jezera

Rekreační areál ORSINO je ubytovacího zařízení hotelového typu se zázemím pro incentivní a kongresovou turistiku lokalizované na levém břehu lipenského jezera v obci Horní Planá, tedy doplnění kvalitní infrastruktury Lipenska v oblasti cestovního ruchu.