Uranus Logo

Fotogalerie Orsino

RESTAURACE S TERASOU

 Příjemná restaurace s výhledem na Lipno

Moderně zařízená restaurace s nádherným výhledem na Lipno, jejíž součástí je i prosklená terasa, je vám k dispozici na snídaně a večeře, také pro občerstvení před a po večeří. Příjemný a profesionální personál Vám nabídne speciality domácí i mezinárodní kuchyně, připravené vždy z čerstvých regionálních surovin. Samozřejmostí je také široká nabídka nápojů, vč. kvalitních českých i zahraničních vín.

HOTELOVÉ POKOJE

Všechny pokoje odpovídají 4* standardu.

Vybavení všech pokojů odpovídá 4* standardu. V každém pokoji naleznete TV, telefon, a mini lednici. Samozřejmostí je vlastní koupelna s WC, sprchovým koutem, velkým zrcadlem, fénem a koupelnovou kosmetikou. Ve všech pokojích, ale i v lobby a restauraci, je k dispozici připojení wi-fi zdarma. Po předchozí domluvě připravíme na pokoj dětskou postýlku za poplatek 200,- Kč/pobyt.

HOTELOVÝ BAZÉN

Odpočinek ve vyhřívaném hotelovém bazénu.

Příjemné osvětlení, moderní lehátka a krásný výhled do přírody celoprosklenou stěnou, to vše na vás čeká v prostorách bazénu. Můžete si zde užít chvilky klidu, odpočinout si po koupání. Bazén je vyhříván na stálou teplotu 26 - 27°C.

KONGRESOVÉ A FIREMNÍ AKCE

Zázemí pro kongresovou turistiku na levém břehu lipenského jezera

Rekreační areál ORSINO je ubytovacího zařízení hotelového typu se zázemím pro incentivní a kongresovou turistiku lokalizované na levém břehu lipenského jezera v obci Horní Planá, tedy doplnění kvalitní infrastruktury Lipenska v oblasti cestovního ruchu.